Polska w Ukrainie

Від ідеї до співпраці

З 2012 року у нашому місті діє ГО «Центр польський культуральний – об’єднання поляків Кривого Рогу «Соколи». Наша мета — поширення польської культури, популяризація спільної історії українського та польського народу, зміцнення дружби між поляками, українцями та представниками інших націй, громадський та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Викладачі нашого центру – це талановиті, відкриті і активні спеціалісти та носії мови з глибокими філологічними знаннями та широким педагогічним досвідом. Навчання мовам – це для нас захоплення і задоволення. Надавати всебічну мовно-культурну підтримку особам, які бажають вивчити польську мову – завдання нашого центру і центру польської мови та культури, який діє в Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана».

Пріоритетом ГО «Центр польський культуральний – об’єднання поляків Кривого Рогу «Соколи» є формування довгострокових ділових стосунків з нашими партнерами, одним з яких є Центр польської мови та культури при Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана».

Потенціал Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана» дозволить і в подальшому розвивати Центр польської мови та культури, а разом ми зможемо допомагати цілеспрямованим людям, сім’ям та організаціям спілкуватися на польській мові рівні легко і впевнено.

Тетяна Богодістова — Голова громадської організації “Центр польський культуральний — об’єднання поляків Кривого Рогу “Соколи”

Написано L.Rybalko on Ноябрь 18th, 2017 | Размещено в Новости, Новости сайта, Обучение, Страница |

Комментровать