Polska w Ukrainie

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.


У ці дні по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Небесна сотня – герої України. Вони завжди були в меншості, без такої зброї, як у “Беркута”, і без будь-якої підтримки влади. Але вони не здавались і боролись. Боролись до останнього подиху. Вони боролись за надію. Надію на краще майбутнє, за щастя своїх близьких. Вважаємо, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної сотні, адже вони віддали своє життя за нас, за світле майбутнє країни.

Ми  вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33рр, Битва під Крутами, Бабин Яр та ін. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни, війни на сході.

Шлях до незалежності, самостійності та кращого життя багато країн виборювали по-своєму. Польща - країна, яка є дружньою нам, також пройшла складний шлях до здобуття незалежності та гарного європейського майбутнього.

Сьогодні Україні особливо важлива допомога і підтримка друзів. Ми пишаємося тим, що Польща так послідовно і наполегливо показує всьому світу свою солідарність з українським народом. Допомогою у багатьої напрямах - виступами по підтримці на зборах всіх рівнів, постачанням гуманітарних вантажів, безкоштовним лікуванням поранених, прихистом переселенців, забезпеченням навчанням у ВНЗ українців. Ми закликаємо не забувати ніколи про допомогу відданих друзів.

Наша організація закликає постійно пам’ятати про всіх Героїв за часу  Майдану, про тих захисників, які загинули у зоні АТО, які поклали свої голови за наше майбутнє. Нехай пам’ять про всіх убитих згуртує нас, а живим дасть силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави на українській землі.

У  ці дні в жалобі схилимо голови за тих, хто згасли як зорі!

Написано L.Rybalko on Февраль 19th, 2015 | Размещено в Новости, Новости сайта |

Комментровать