Polska w Ukrainie

МОЛОДІЖНИЙ ОБМІН “BY CULTURE - straight to the heart”, ROZDZIELE / ПОЛЬЩА 27 ГРУДНЯ 2014 - 4 СІЧНЯ 2015

ДОРОГІ УЧАСНИКИ!!!!

Centrum Polskie Kulturalne, Stowarzyszenie Absolwentow “Radosni” Piekary, Deutsch-Polnisches Jugendwerk Polsko-Niemiecka Współpraca Mtodziezy  запрошують до участі у проекті “„Культурою просто до серця”!!!

Окрім українців у проекті візьме участь молодь з Польщі та Німеччини. На нас чекають дискусії на тему культури, народних страв, танців, музики, історії. Разом ми шукатимемо спільні для наших культур риси. Під час проекту учасники навчать один одного готувати свої традиційні страви, танцювати народні танці. Організатори запланували для групи екскурсію до копальні солі в Бохні, а також відвідування Кракова. Родзинкою проекту має стати спільне святкування нового 2015 року!

На проекті ми сподіваємося побачити молодь, котра хоче ділитися з іншими багатством і розмаїттям власної культури.

Кожен учасник має заповнити анкету, підготовлену організаторами. В анкеті зібрані питання, які допоможуть нам, тренерам, достосувати проект до ваших портеб і очікувань. Заповнення анкети є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для кожного.

tatyana_bogodist@mail.ru до 20 грудня 2014 р.

Учасники мешкатимуть в так званому «Будинку для молоді» в Rozdzielu. http://www.schronisko.rozdziele.pl/

Будьте готові до того, що кожен з вас протягом тижня спатиме кімнаті на 4-5 осіб. До того ж, вашими сусідами по кімнаті будуть не українці (або не тільки українці). Хлопці та дівчата житимуть окремо.

Про сніданки, обіди і вечері задбає організатор. Якщо Ти дотримуєшся вегетаріанської дієти або маєш алергію якісь продукти, будь-ласка, напиши про це в анкеті!

В «Будинку для молоді» буде wi-fi.

Спонсор вимагає від українців і німців оригінали усіх квитків, щоб упевнитися в тому, що учасники проекту - це не українська і німецька діаспора Польщі, а дійсно мешканці України і Німеччини.

Молодіжний обмін „Культурою просто до серця” фінансує Polsko - Niemieckа Wspolpraca Mlodziezy (польсько-німецький фонд, що отримує кошти з однакових внесків обох урядів - уряду Польщі та уряду Німеччини) -  Dcutsch-Polnischcs Jugcndwcrk.

Офіційною мовою проекту буде англійська. В разі потреби тренери робитимуть переклад.

До зустрічі, наступна зynuHKaRozdzieIe!!!

Написано L.Rybalko on Декабрь 18th, 2014 | Размещено в Новости, Европейский Союз, Новости сайта, Общины, Страница |

Комментровать